Je hardware optimaal benutten? Door ze virtueel op te splitsen, kan je er meerdere applicaties of besturingssystemen op draaien.
Zo beheer je de IT-componenten vanuit één centrale locatie en kan je IT- processen in je onderneming automatiseren.
Resultaat: je speelt sneller in op de noden van de business en biedt IT-oplossingen aan als water uit de kraan.
Wij begeleiden jouw IT-afdeling van service partner naar strategische business partner.
Stel ons je vragen
Klik hier voor meer informatie
Minder hardware betekent minder stroomverbruik en onderhoud.
Virtualisatie is een efficiënte oplossing om jouw middelen beter te benutten.
Voortaan zijn alle applicaties gevestigd in de server. Bereik ze altijd, overal en op ieder device.
Monitoring en security zijn ook eenvoudiger.
Een virtuele omgeving is perfect om te testen. Ook is ze hardware-onafhankelijk.
Dus is er geen downtime als je bijvoorbeeld hardware wil toevoegen.
De virtuele omgevingen staan los van de onderliggende hardware.
Zo is het eenvoudiger om de overstap te maken naar de cloud.
Enterprise infrastructure procurement
Data Storage
Databeveiliging & -beheer
Hyperconverged Infrastructure
Hybrid Cloud
Zoek je ook oplossingen in bv. networking of managed security? Profiteer van onze expertise in andere domeinen.
Op zoek naar een end-to-end oplossing of ondersteuning bij één van de fasen van de uitrol van een nieuwe IT-omgeving? Aan jou de keuze!
Proximus SpearIT is niet aan zijn proefstuk toe. Praktijkvoorbeelden lichten onze aanpak toe, dus vraag gerust referenties op!
We streven naar de beste service. In onze prijzenkast: tal van high-level certificaten en strategische partnerships met top Technology Vendors.
Proximus SpearIT blijft verder groeien en versterkt z’n team met ervaren professionals met een uitgebreide ervaring in het Belgische ICT landschap.
Kris Mampaey is gestart als business consultant digitale transformatie bij Proximus SpearIT. Het bedrijf stemt zo zijn diensten verder af op de middelgrote ondernemingen.
ga naar alle blogartikelen
Contacteer ons